BackBack

NDRICUES TAVANOR METAL CEILING LUMINAIRE WHITE/GOLD D30X18/84CM/CODE 6-10-584-0038

Lek 10,800 Lek 7,560

NDRICUES TAVANOR METAL CEILING LUMINAIRE WHITE/GOLD D30X18/84CM/ CODE 6-10-584-0038

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

NDRICUES TAVANOR METAL CEILING LUMINAIRE WHITE/GOLD D30X18/84CM/

CODE 6-10-584-0038

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.