BackBack

NDRICUES TAVANOR "BALL RAIN" CRISTALI / CODE MD663-10A

Lek 194,100 Lek 97,050

NDRICUES TAVANOR "BALL RAIN" CRISTALI / CODE MD663-10A

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

NDRICUES TAVANOR "BALL RAIN" CRISTALI /

CODE MD663-10A

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.