BackBack

NDRICUES METAL CHANDELIER W/3 LIGHTS CHAMPAGNE/CLEAR 50X50X50CM/CODE 3-10-048-0016

Lek 29,600 Lek 24,300

NDRICUES METAL CHANDELIER W/3 LIGHTS CHAMPAGNE/CLEAR 50X50X50CM/ CODE 3-10-048-0016

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

NDRICUES METAL CHANDELIER W/3 LIGHTS CHAMPAGNE/CLEAR 50X50X50CM/

CODE 3-10-048-0016

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.