BackBack

NDRICUES TAVANOR "SPIRAL" LED /CODE 3-10-738-0003

Lek 20,300 Lek 12,180

NDRICUES TAVANOR "SPIRAL" LED / CODE 3-10-738-0003

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

NDRICUES TAVANOR "SPIRAL" LED /

CODE 3-10-738-0003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.