BackBack

MOBILJE TV in viscount - toro color 200x39x170cm/CODE PAK 123-000099

Lek 49,000

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE Kabineti TV  ne ngjyre viscount - toro 200x39x170cmZgjidhni  dhe rifreskoni hapësirën tuaj sipas tendencave më të fundit të ditës së sotme.Kombinohet në mënyrë harmonike me mobilje...

E shitur

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE

Kabineti TV  ne ngjyre viscount - toro 200x39x170cm

Zgjidhni  dhe rifreskoni hapësirën tuaj sipas tendencave më të fundit të ditës së sotme.
Kombinohet në mënyrë harmonike me mobilje të tjera në të njëjtën gamë , ideale për arredimin e plotë të shtëpisë.
Specifikimet:

*Korniza e punuar nga MDF e veshur me dru , e trashe 16mm dhe pjesa e sipërme 25mm. E disponueshme në kombinim ngjyrash: Viscount - toro.

* Ka dy sirtarë, kabinete tërheqëse dhe dy rafte anësore me xham për ruajtjen e pajisjeve tuaja elektronike.

* Qëndron në këmbë elegante metalike të zeza.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 200 cm
Gjerësia: 39 cm
Lartësia: 170 cm
Komentet:
* Produkti dorëzohet i pamontuar, në paketim fabrike dhe me një udhëzues montimi të detajuar.
* Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë nga ngjyra e produktit në imazh.

 

Net Weight product 77,000
Lenght product 200
Width product 39
Height product 170
Material MDF
Color viscount - Toro
K/D YES
Number product package 3,000
Package pcs 1
Dimension package 214.5x42.5x12 123x26x17.5 103.5x31x2
CBM pcs 0,172
CBM package 0,172
Real Weight product 77,000
Volume weight product 34,355
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.