BackBack

MIKSER FRAPE 130 SILVER GRUPPE 100W/CODE PDH 130 SILVER

Lek 4,900 Lek 3,430

MIKSER FRAPE 130 SILVER GRUPPE 100W/ CODE PDH 130 SILVER

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MIKSER FRAPE 130 SILVER GRUPPE 100W/

CODE PDH 130 SILVER

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.