BackBack

MIKSER CHOPPER MC396 / CODE AR-15280052

Lek 7,300 Lek 5,840

MIKSER CHOPPER MC396 / CODE AR-15280052 Chopper VOX MC396 Ice Crusher Number of Speeds: 2 Glass Container Cuts Hard Vegetables and Ice Capacity: 1lt Number of Knives: 2 BPA-free material, all...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MIKSER CHOPPER MC396 /

CODE AR-15280052

Chopper VOX MC396

  • Ice Crusher
  • Number of Speeds: 2
  • Glass Container
  • Cuts Hard Vegetables and Ice
  • Capacity: 1lt
  • Number of Knives: 2
  • BPA-free material, all parts are machine washable
  • Power: 500W
  • Device Dimensions (HxWxD): 17.4x17.4x27.2cm
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.