BackBack

MIKSER BRUMI /GRUPPE F9512 /CODE KF9512-BK

Lek 12,500 Lek 6,250

MIKSER BRUMI /GRUPPE F9512 / CODE KF9512-BK

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MIKSER BRUMI /GRUPPE F9512 /

CODE KF9512-BK

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.