BackBack

METAL CEILING LUMINAIRE W/6 LIGHTS WHITE 60Χ60Χ40/80CM/CODE 3-10-048-0007

Lek 34,400 Lek 27,500

METAL CEILING LUMINAIRE W/6 LIGHTS WHITE 60Χ60Χ40/80CM/ CODE 3-10-048-0007

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

METAL CEILING LUMINAIRE W/6 LIGHTS WHITE 60Χ60Χ40/80CM/

CODE 3-10-048-0007

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.