BackBack

METAL BUS IN RED/CREAM COLOR 17X8X10CM/CODE 3-70-726-0191

Lek 3,000 Lek 1,800

METAL BUS IN RED/CREAM COLOR 17X8X10CM/ CODE 3-70-726-0191

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

METAL BUS IN RED/CREAM COLOR 17X8X10CM/

CODE 3-70-726-0191

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.