BackBack

METAL/ BLACK/SILVER 22X20X31/CODE 3-70-803-0082

Lek 5,700

GLOB METAL/PL GLOBE SILVER/WHITE 23X20X39/ CODE 3-70-803-0082

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

GLOB METAL/PL GLOBE SILVER/WHITE 23X20X39/

CODE 3-70-803-0082

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.