BackBack

MBULESE TAVOLINE "RUNER" 150X33 CM/CODE 3-40-168-0063

Lek 2,200 Lek 1,320

MBULESE TAVOLINE "RUNER" 150X33 CM/ CODE 3-40-168-0063

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBULESE TAVOLINE "RUNER" 150X33 CM/

CODE 3-40-168-0063

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.