BackBack

MBULESE TAVOLINE FABRIC TABLECLOTH W/LACE CREME 85X85CM/CODE 3-40-240-0066

Lek 3,400 Lek 2,720

MBULESE TAVOLINE FABRIC TABLECLOTH W/LACE CREME 85X85CM/ CODE 3-40-240-0066

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBULESE TAVOLINE FABRIC TABLECLOTH W/LACE CREME 85X85CM/

CODE 3-40-240-0066

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.