BackBack

MBULESE TAVOLINE CREAM/GOLDEN 40X140CM/CODE/ 3-40-240-0112

Lek 2,800 Lek 2,240

MBULESE  TAVOLINE CREAM/GOLDEN 40X140CM/ CODE/ 3-40-240-0112

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBULESE  TAVOLINE CREAM/GOLDEN 40X140CM/

CODE/ 3-40-240-0112

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.