BackBack

MBULESE TAVOLINE BEIGE/GOLDEN 120X120CM/CODE/ 3-40-240-0119

Lek 6,000 Lek 4,800

 MBULESE TAVOLINE BEIGE/GOLDEN 120X120CM/ CODE/ 3-40-240-0119

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 MBULESE TAVOLINE BEIGE/GOLDEN 120X120CM/

CODE/ 3-40-240-0119

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.