BackBack

MBULESE TABLE RUNNER W/LACE CREME 40X140CM/CODE 3-40-240-0084

Lek 2,000 Lek 1,680

MBULESE TABLE RUNNER W/LACE CREME 40X140CM/ CODE 3-40-240-0084

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBULESE TABLE RUNNER W/LACE CREME 40X140CM/

CODE 3-40-240-0084

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.