BackBack

MBULESE FABRIC TABLE RUNNER W/LACE WHITE 40X140CM/CODE 3-40-240-0092

Lek 2,600 Lek 2,080

MBULESE FABRIC TABLE RUNNER W/LACE WHITE 40X140CM/ CODE 3-40-240-0092

E shitur

Përshkrimi i Produktit

MBULESE FABRIC TABLE RUNNER W/LACE WHITE 40X140CM/

CODE 3-40-240-0092

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.