BackBack

MBAJTESE VAJ-UTHULL PORCELAIN/BAMBOO D19Χ22/CODE 6-60-476-0027

Lek 5,000 Lek 4,000

MBAJTESE VAJ-UTHULL PORCELAIN/BAMBOO D19Χ22/CODE 6-60-476-0024 CODE 6-60-476-0027

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE VAJ-UTHULL PORCELAIN/BAMBOO D19Χ22/CODE 6-60-476-0024

CODE 6-60-476-0027

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.