BackBack

MBAJTESE TV wenge colour 144x39x50,5/CODE PAK123-000042

Lek 11,600

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Mbajtese televizori ne ngjyre wenge 144x39x50,5cm Jeni adhurues i klasikes? Dhe po kërkoni një kabinet televiziv me imagjinatë për të përfunduar dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes?Nëse...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Mbajtese televizori ne ngjyre wenge 144x39x50,5cm

Jeni adhurues i klasikes? Dhe po kërkoni një kabinet televiziv me imagjinatë për të përfunduar dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes?
Nëse po, atëherë kjo është për ju. Dizajni katror me linjat e pastra, ndërtimi nga materiale cilësore dhe hapësirat e magazinimit e bëjnë këtë mobilje të lehtë në përdorim dhe të domosdoshëm për çdo hapësirë.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard  të cilësisë së lartë, rezistente ndaj  konsumit dhe kohës.
* E disponueshme ne ngjyre arre.

Dimensioni:
Gjatësia: 180 cm.
Thellësia: 35 cm.
Lartësia: 48.6 cm.

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Net Weight product 30,800
Lenght product 144
Width product 39
Height product 50,5
Minimum height seat -
Material CLIPBOARD 16mm & 2.5cm- 3D PAPER WOOD
Color WENGE
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 1
Dimension package 146,7X43,5X9,5
CBM pcs 0,061
CBM package 0,061
Real Weight product 30,800
Volume weight product 12,125
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.