BackBack

MBAJTESE TV sonoma 180x35x48,5cm/CODE PAK182-000002

Lek 16,100

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Mbajtese  TV sonoma 180x35x48,5cmJeni adhurues i klasikes? Dhe po kërkoni një kabinet televiziv me imagjinatë për të përfunduar dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes?Nëse po, atëherë kjo është...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Mbajtese  TV sonoma 180x35x48,5cm

Jeni adhurues i klasikes? Dhe po kërkoni një kabinet televiziv me imagjinatë për të përfunduar dekorimin e dhomës tuaj të ndenjes?
Nëse po, atëherë kjo është për ju. Dizajni katror me linjat e pastra, ndërtimi nga materiale cilësore dhe hapësirat e magazinimit e bëjnë këtë mobilje të lehtë në përdorim dhe të domosdoshëm për çdo hapësirë.

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard të cilësisë së lartë, rezistente ndaj konsumit dhe kohës.
* Të gjitha materialet e përdorura në prodhim janë në përputhje me standardet mjedisore dhe shëndetësore të fëmijëve bazuar në standardet evropiane të cilësisë E1.
* E disponueshme ne ngjyre sonoma.
* Ka një raft për pajisjet elektronike si dhe dy dollapë për ruajtjen e sendeve të vogla.
* Ka këmbë mbështetëse në ngjyrë sonoma

Dimensioni i mobiljeve të televizorit:
Gjatësia: 180 cm.
Gjerësia: 35 cm.
Lartësia: 48.6 cm.

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.

ATTRIBUTES
Gross Weight 30.2
Net Weight product 29
Lenght product 180
Width product 35
Height product 48.5
Material CLIPBOARD 18MM WITH MELAMINE
Color SONOMA
K/D YES
Number product package 2
Package pcs 1
Dimension package 190x40x10 27x21x17
CBM pcs 0.086
CBM package 0.086
Volume weight product 17.128


Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.