BackBack

MBAJTESE TORTE GLASS CAKE STAND W/COVER CLEAR Φ30Χ25CM/CODE 6-70-504-0062

Lek 6,800 Lek 4,760

MBAJTESE TORTE GLASS CAKE STAND W/COVER CLEAR Φ30Χ25CM/ CODE 6-70-504-0062

E shitur

Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE TORTE GLASS CAKE STAND W/COVER CLEAR Φ30Χ25CM/

CODE 6-70-504-0062

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.