BackBack

MBAJTESE QIRIU SET 2 COPE "FENER"METALLIC/GLASS LANTERN WHITE 22,5Χ14,5Χ57CM/CODE 3-70-740-0003

Lek 10,300 Lek 6,180

MBAJTESE QIRIU SET 2 COPE "FENER"METALLIC/GLASS LANTERN WHITE 22,5Χ14,5Χ57CM/ CODE 3-70-740-0003

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIU SET 2 COPE "FENER"METALLIC/GLASS LANTERN WHITE 22,5Χ14,5Χ57CM/

CODE 3-70-740-0003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.