BackBack

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD/AMBER D14X30CM/CODE 3-70-788-0052

Lek 4,800 Lek 2,880

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD/AMBER D14X30CM/ CODE 3-70-788-0052

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER GOLD/AMBER D14X30CM/

CODE 3-70-788-0052

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.