BackBack

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER ANT.BLACK/TURQUOISE 12X12X12.5CM/CODE 3-70-764-0006

Lek 3,200 Lek 1,920

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER ANT.BLACK/TURQUOISE 12X12X12.5CM/ CODE 3-70-764-0006

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIU METAL/GLASS CANDLE HOLDER ANT.BLACK/TURQUOISE 12X12X12.5CM/

CODE 3-70-764-0006

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.