BackBack

MBAJTESE QIRIU GOLD 16,5X11,5X43CM/CODE 3-70-052-0018

Lek 3,300 Lek 1,980

MBAJTESE QIRIU GOLD 16,5X11,5X43CM/ CODE 3-70-052-0018

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIU GOLD 16,5X11,5X43CM/

CODE 3-70-052-0018

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.