BackBack

MBAJTESE QIRIU GLASS/METAL CANDLE HOLDER SILVER D9,5Χ24CM/CODE 3-70-571-0125

Lek 2,200 Lek 1,320

MBAJTESE QIRIU GLASS/METAL CANDLE HOLDER SILVER D9,5Χ24CM/ CODE 3-70-571-0125

Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIU GLASS/METAL CANDLE HOLDER SILVER D9,5Χ24CM/

CODE 3-70-571-0125

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.