BackBack

MBAJTESE QIRIU 2 COPE "FENER" METAL SEATER LANTERN BLACK/GOLDEN 17,5Χ17,5Χ43CM/CODE 3-70-740-0027

Lek 7,800 Lek 4,680

MBAJTESE QIRIU 2 COPE "FENER" METAL SEATER LANTERN BLACK/GOLDEN 17,5Χ17,5Χ43CM/ CODE 3-70-740-0027

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIU 2 COPE "FENER" METAL SEATER LANTERN BLACK/GOLDEN 17,5Χ17,5Χ43CM/

CODE 3-70-740-0027

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.