BackBack

MBAJTESE QIRIRI METAL CANDLE HOLDER BLACK/GOLD D13Χ78 / CODE 3-70-872-0169

Lek 8,200 Lek 4,920

MBAJTESE QIRIRI METAL CANDLE HOLDER BLACK/GOLD D13Χ78 / CODE 3-70-872-0169

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIRI METAL CANDLE HOLDER BLACK/GOLD D13Χ78 /

CODE 3-70-872-0169

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.