BackBack

MBAJTESE QIRIRI GLASS/METAL CANDLE HOLDER ANT.WHITE/AMBER D13X14 / CODE 3-70-912-0098

Lek 2,000 Lek 1,200

MBAJTESE QIRIRI GLASS/METAL CANDLE HOLDER ANT.WHITE/AMBER D13X14 / CODE 3-70-912-0098

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE QIRIRI GLASS/METAL CANDLE HOLDER ANT.WHITE/AMBER D13X14 /

CODE 3-70-912-0098

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.