BackBack

MBAJTESE PJATE PL DISH RACK CLEAR 47X30X27/CODE 6-60-113-0002

Lek 2,200

CODE  6-60-113-0002

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  6-60-113-0002
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.