BackBack

MBAJTESE LENGJE GLASS CLEAR GREY 5L D20Χ52CM/CODE 6-60-504-0055

Lek 8,700 Lek 6,980

MBAJTESE LENGJE GLASS CLEAR GREY 5L D20Χ52CM/ CODE 6-60-504-0055

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE LENGJE GLASS CLEAR GREY 5L D20Χ52CM/

CODE 6-60-504-0055

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.