BackBack

MBAJTESE KIKIRIKASH LOTOS BAMBOO 3P RECT 03408/30Χ13Χ6CM/CODE 65.000.134

Lek 3,400 Lek 2,720

MBAJTESE KIKIRIKASH LOTOS BAMBOO 3P RECT 03408/30Χ13Χ6CM/ CODE 65.000.134

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE KIKIRIKASH LOTOS BAMBOO 3P RECT 03408/30Χ13Χ6CM/

CODE 65.000.134

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.