BackBack

MBAJTESE KARAMELESH GLASS/METAL JAR GOLDEN 19X24CM/CODE 6-70-151-0078

Lek 3,400 Lek 2,720

MBAJTESE KARAMELESH GLASS/METAL JAR GOLDEN 19X24CM/ CODE 6-70-151-0078

E shitur

Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE KARAMELESH GLASS/METAL JAR GOLDEN 19X24CM/

CODE 6-70-151-0078

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.