BackBack

MBAJTESE KARAMELESH GLASS COUP CLEAR D12X24 CM/CODE 6-70-504-0025

Lek 1,200 Lek 850

MBAJTESE KARAMELESH  GLASS COUP CLEAR D12X24 CM/ CODE 6-70-504-0025

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE KARAMELESH  GLASS COUP CLEAR D12X24 CM/

CODE 6-70-504-0025

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.