BackBack

MBAJTESE KARAMELE GLASS FOOTED BOWL CLEAR 28Χ28Χ16CM/CODE 6-70-504-0059

Lek 6,400 Lek 5,120

MBAJTESE KARAMELE GLASS FOOTED BOWL CLEAR 28Χ28Χ16CM/ CODE 6-70-504-0059

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE KARAMELE GLASS FOOTED BOWL CLEAR 28Χ28Χ16CM/

CODE 6-70-504-0059

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.