BackBack

Mbajtese gjalpi/Butter dish with acrylic lid/ 18,5/12/7,5 cm /code BH/1968

Lek 1,300

Mbajtese gjalpi/Butter dish with acrylic lid/ 18,5/12/7,5 cm / code BH/1968

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Mbajtese gjalpi/Butter dish with acrylic lid/ 18,5/12/7,5 cm /

code BH/1968

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.