BackBack

MBAJTESE EMEBELSIRE GLASS FOOTED BOWL CLEAR D32X19CM/CODE 6-70-504-0013

Lek 7,600 Lek 6,080

MBAJTESE EMEBELSIRE CRYSTAL  FOOTED BOWL CLEAR D32X19CM/ CODE 6-70-504-0013

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMEBELSIRE CRYSTAL  FOOTED BOWL CLEAR D32X19CM/

CODE 6-70-504-0013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.