BackBack

MBAJTESE EMBLESIRASH GLASS VASE WITH LID CLEAR Φ17X19 / CODE 6-70-151-0162

Lek 2,300

MBAJTESE EMBLESIRASH GLASS VASE WITH LID CLEAR Φ17X19 / CODE 6-70-151-0162

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBLESIRASH GLASS VASE WITH LID CLEAR Φ17X19 /

CODE 6-70-151-0162

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.