BackBack

MBAJTESE EMBELSIRE METAL/GLASS CAKE CLEAR D21Χ9.5/CODE 6-60-185-0012

Lek 1,800

MBAJTESE EMBELSIRE METAL/GLASS CAKE CLEAR D30Χ29/ CODE 6-60-151-0044

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRE METAL/GLASS CAKE CLEAR D30Χ29/

CODE 6-60-151-0044

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.