BackBack

MBAJTESE EMBELSIRE GLASS/METALLIC FOOTED BOWL ANTIQUE GOLDEN D24X15CM/CODE 6-70-151-0004

Lek 4,600 Lek 3,680

MBAJTESE EMBELSIRE GLASS/METALLIC FOOTED BOWL ANTIQUE GOLDEN D24X15CM/ CODE 6-70-151-0004

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRE GLASS/METALLIC FOOTED BOWL ANTIQUE GOLDEN D24X15CM/

CODE 6-70-151-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.