BackBack

MBAJTESE EMBELSIRE GLASS CAKE STAND CLEAR D30Χ10CM/CODE 6-70-504-0085

Lek 5,100 Lek 4,080

MBAJTESE EMBELSIRE GLASS CAKE STAND CLEAR D30Χ10CM/ CODE 6-70-504-0085

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRE GLASS CAKE STAND CLEAR D30Χ10CM/

CODE 6-70-504-0085

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.