BackBack

MBAJTESE EMBELSIRE BASKET 28CM "POISENTIA" /CODE 06.241.45

Lek 3,300 Lek 2,650

MBAJTESE EMBELSIRE BASKET 28CM POISENTIA / CODE 06.241.45

E shitur

Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRE BASKET 28CM POISENTIA /

CODE 06.241.45

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.