BackBack

MBAJTESE EMBELSIRASH METALLIC CAKE PLATE 'HEART' WHITE 23Χ21Χ15 /CODE 3-70-207-0148

Lek 2,900 Lek 1,740

MBAJTESE EMBELSIRASH METALLIC CAKE PLATE 'HEART' WHITE 23Χ21Χ15 / CODE 3-70-207-0148

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRASH METALLIC CAKE PLATE 'HEART' WHITE 23Χ21Χ15 /

CODE 3-70-207-0148

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.