BackBack

MBAJTESE EMBELSIRASH ME KEMBE 20 CM REXY SMOKE CODE 80.657.12

Lek 2,600 Lek 2,080

MBAJTESE EMBELSIRASH ME KEMBE 20 CM REXY SMOKE  CODE 80.657.12

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRASH ME KEMBE 20 CM REXY SMOKE 

CODE 80.657.12

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.