BackBack

MBAJTESE EMBELSIRASH GLASS CAKE STAND W/COVER CLEAR/CODE 6-70-504-0061

Lek 6,600 Lek 5,280

MBAJTESE EMBELSIRASH GLASS CAKE STAND W/COVER CLEAR/ CODE 6-70-504-0061

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRASH GLASS CAKE STAND W/COVER CLEAR/

CODE 6-70-504-0061

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.