BackBack

MBAJTESE EMBELSIRASH ETAZERE 2LEVEL TRIC / I GOLD/CODE 35.001.73GL

Lek 5,000 Lek 3,500

MBAJTESE EMBELSIRASH ETAZERE 2LEVEL TRIC / I GOLD/ CODE 35.001.73GL

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE EMBELSIRASH ETAZERE 2LEVEL TRIC / I GOLD/

CODE 35.001.73GL

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.