BackBack

MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/CODE TEM111

Lek 4,000 Lek 3,200

MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/ CODE TEM111 Reference: TEM111 Height:16,5Length:39,5Width:20

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE BUKE METAL BREAD BIN/

CODE TEM111

Reference:
TEM111
Height:16,5
Length:39,5
Width:20
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.