BackBack

MBAJTESE BIZHUSH WOODEN JEWELLERY BOX/MIRROR W/ROSE 21.5X10.5X34 CODE 3-70-147-0017

Lek 4,300 Lek 2,530

MBAJTESE BIZHUSH WOODEN JEWELLERY BOX/MIRROR W/ROSE 21.5X10.5X34 CODE 3-70-147-0017

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE BIZHUSH WOODEN JEWELLERY BOX/MIRROR W/ROSE 21.5X10.5X34

CODE 3-70-147-0017

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.