BackBack

MBAJTESE BIZHUSH VELVET JEWELLERY BOX PUMPKIN LILAC Φ25Χ16 / CODE 3-70-874-0100

Lek 4,200

MBAJTESE BIZHUSH VELVET JEWELLERY BOX PUMPKIN LILAC Φ25Χ16 /  CODE 3-70-874-0100

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

MBAJTESE BIZHUSH VELVET JEWELLERY BOX PUMPKIN LILAC Φ25Χ16 / 

CODE 3-70-874-0100

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.