BackBack

MBAJTES QIRIU S/4 CERAMIC CANDLE HOLDERS AND PLATE CREAM/GOLDEN 37Χ19Χ20/CODE 3-70-345-0001

Lek 8,200

CODE 3-70-345-0001

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE 3-70-345-0001
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.